Meerdere standplaatsen | dag- of ploegendienst of weekenddiensten
Als Tankwagenchauffeur Motorbrandstoffen Transport bevoorraad jij de tankstations van onze klanten. Mooi werk! Iets voor jou? We bespreken graag jouw mogelijkheden bij Schenk.
Momenteel hebben we vacatures voor tankwagenchauffeurs motorbrandstoffen op de volgende standplaats(en):
standplaats Geertruidenberg | weekenddienst
standplaats Papendrecht | ploegendiensten
standplaats Pernis | ploegendiensten
standplaats Amsterdam | ploegendiensten OF weekendchauffeur nachtdiensten
standplaats Utrecht | ploegendiensten
standplaats Kampen | dagdiensten OF ploegendiensten OF weekenddienst (sowieso zaterdag)
standplaats Bergen op Zoom| ploegendiensten OF meerdaags 5-4-4-5
standplaats Roermond | weekenddienst (vrij- t/m maandag)
standplaats Antwerpen | dagdiensten
Op de depots van onze opdrachtgevers laad je benzine en/of diesel. Hiermee rijd je naar één of meerdere tankstations om daar de motorbrandstoffen veilig en zorgvuldig te lossen. Je houdt je administratie per rit secuur bij, zodat de gegevens voor facturatie aan onze klanten en voor uitbetaling van jouw salaris keurig in de systemen landen. Natuurlijk ga je op pad met het beste materiaal uit de business. Je werkt nauw samen met de planner op kantoor bij Schenk en die bij de opdrachtgever. Tankwagenchauffeur Motorbrandstoffen bij Schenk: een mooie, afwisselende en verantwoordelijke job!
Voordat je zelfstandig op pad gaat leert een mentorchauffeur jou, tijdens een intensieve trainingsperiode van gemiddeld 3-4 weken, alles wat je moet weten om de motorbrandstoffen veilig te kunnen laden en lossen op de diverse klantlocaties.
Afhankelijk van jouw standplaats, de opdrachtgever en het product dat je rijdt werk jij in een regio binnen Nederland.
Als motorbrandstoffen chauffeur bevoorraad je tankstations langs de snelweg, maar ook in dorpen of op bedrijfsterreinen.
Het verschilt uiteraard per product, maatschappij en regio, maar grofweg kun je van het volgende uitgaan.
Ik vind het mooi dat ik voor grote multinationals mag rijden. Dat zijn merken die iedereen kent, daar ben ik wel trots op. Een groot voordeel van werken bij Schenk zijn de roosters; ik weet nu wanneer de dag eindigt. Dat biedt me regelmaat waar mijn gezin en ik heel blij mee zijn. Dat was in mijn vorige baan wel anders. Daarnaast ben ik erg te spreken over de professionele werkwijze binnen dit bedrijf. Je kunt aan alles merken dat ze er over nagedacht hebben om het werk zo veilig, efficient en prettig mogelijk te maken.