Papendrecht | 32 - 40 uur
Ben jij net klaar met je MBO of HBO opleiding? Of ben je op zoek naar een volgende stap in je carrière? Dan kijken wij uit naar jouw sollicitatie.
Solliciteer nu!Binnen de afdeling QHSSE zoeken wij een positieve, proactieve duizendpoot die dagelijks graag enthousiast de mouwen opstroopt om voorkomende QHSSE en facilitaire werkzaamheden op de afdeling QHSSE / binnen Schenk af te handelen, op te lossen, uit te voeren. Van het administratief verwerken van gegevens in de systemen tot het beheren van persoonlijke beschermingsmiddelen. Van het aanmelden van chauffeurs bij opdrachtgevers tot het beheren van toegangstags. Maar ook als er een probleem met de toegangspoort is of een ander defect in het gebouw of op het terrein is pak jij dit op.
Jouw profiel
Wat biedt Schenk?
Werken bij Schenk betekent werken binnen een platte organisatiestructuur, waarbij iedereen zich verantwoordelijk voelt voor het succes van de organisatie. Goede ideeën helpen de organisatie vooruit en worden niet alleen gewaardeerd maar waar mogelijk tot uitvoering gebracht.